Kontakty

Strona Halo Granie zawiera kontakty do kontaktu z naszą administracją. Konsultanci portalu zawsze chętnie odpowiadają na wszelkie pytania przez całą dobę. Aby złożyć wniosek, musisz wypełnić ważne pola formularza, w tym imię i nazwisko gracza, jego adres e-mail oraz tekst odwołania. Wybierz żądany temat i szczegółowo opisz problem lub propozycję.

Ponadto w stopce naszej witryny możesz zostawić swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje promocyjne o najlepszych premiach i nowych placówkach. Będziesz więc świadomy aktualizacji na rynku gier hazardowych w Polsce i na całym świecie.

W przypadku witryn partnerskich, klientów instytucji, webmasterów i innych instytucji prosimy o wysyłanie wniosków o współpracę za pośrednictwem poczty elektronicznej. Czas przetwarzania listów wynosi 24 godziny.

UWAGA! Kontaktując się z naszą administracją za pomocą specjalnego formularza, brane będą pod uwagę tylko poprawnie sporządzone wnioski. Listy bez kontaktu i dane osobowe nie są w ogóle brane pod uwagę!

Mamy nadzieję na zrozumienie i adekwatność. Z pewnością czekamy na ciekawe oferty w celu poprawy jakości rankingu Halo Granie!